Rodzinne auto to przede wszystkim komfort oraz wygoda dla wszystkich pasażerów. Jednak najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa, szczególnie tych najmłodszych uczestników jazdy.

Wobec tego samochód, który zasługuje na miano rodzinnego powinien spełniać pewne wymogi oraz posiadać dodatkowe zabezpieczenia. Jednym z takich udogodnień okazuje się być blokada drzwi oraz okien, jest to bardzo istotne rozwiązanie, które uniemożliwia samodzielne otwieranie przez dziecko w czasie jazdy.

Niestety nie jesteśmy wstanie cały czas kontrolować, tego co robi nasz maluch na tylnim siedzeniu, a jednak już dwulatek bez trudu dosięgnie do klamki, czy rączki od okna. Dlatego takie systemy zabezpieczeń są niezwykle przydatne i dają nam pewność o spokojną jazdę.

Szybka i łatwa obsługa, jedno przyciśniecie guzika, kompatybilne z automatycznym otwieraniem. Tym bardziej, że istnieje wiele ciekawych funkcji, które mogą być obsługiwane nie tylko przez kierowcę, ale także pasażera obok niego, co jeszcze bardziej podkreśla funkcjonalność takich zabezpieczeń.

http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/swidnica.html przeglądy i stacja kontroli pojazdów Warszawa historiamedycyny.com.pl