Nazwisko Cristiano Ronaldo kojarzy chyba niemal każdy. To jeden z najbardziej znanych na świecie piłkarzy oraz sportowców w ogóle. Jego nazwisko widnieje też na liście najbogatszych sportowców na świecie. Obecnie Cristiano Ronaldo gra w reprezentacji Portugalii oraz jest zawodnikiem Realu Madryd. Cristiano Ronaldo sportem interesował się od małego. Już jako ośmioletnie dziecko zaczął grać w niewielkim klubie, w którym pracował jego tata.

Wraz z upływem lat Cristiano Ronaldo awansował i zaczynał grać w coraz to większych i bardziej znaczących klubach, był zawodnikiem m. in. Manchesteru United. Przez wiele magazynów Cristiano Ronaldo nazywany był królem strzelców czy piłkarzem wszech czasów. Kobiety natomiast, bez względu na swój wiek, wybierają go regularnie na jednego z najprzystojniejszych sportowców. Jego blask wciąż nie gaśnie, a poza sukcesami sportowymi piłkarz może być także zadowolony ze swojego życia prywatnego.

Jego sukcesy były też wielokrotnie doceniane przez władze Portugalii, które przyznały Ronaldo najważniejsze ordery państwowe.

www.3--3.org