Kable nie są już potrzebne

Współczesna technologia to raj dla miłośników multimedialnych rozwiązań, bowiem już dzisiaj możemy obyć się bez dodatkowych kabli i przewodów w naszych domach. Choć nadal prąd musi być dostarczany w tradycyjny sposób, to jednak dzięki energii odnawialnej nie jest już wykorzystywany na tą samą skale.

Kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne to jeden sposób na ograniczenie instalacji elektrycznej, ale bardziej powszechnym rozwiązaniem stosowanym na większą skale jest wykorzystanie techniki z zakresu Internetu i bezprzewodowego jego wykorzystywania. Już dzisiaj bez trudu możemy połączyć się z Internetem w dowolnym miejscu, czy będzie to dom, pociąg, czy nawet samolot nie ma to już takiego znaczenia.

Poza tym użycie klawiatury, myszki oraz joysticka również nie wymaga kabla. Nie wspominając już o stosowaniu w domach bezprzewodowych rozwiązań, zaczynając od zbędnego stosowania routera, poprzez odchodzenie w niepamięć stacjonarnych telefonów, a kończąc na innowacyjnych rozwiązaniach obsługiwanych przy pomocy pilota.

www.vitrostore.pl