Zapewne niewielu kojarzy lub chociaż raz w życiu słyszało nazwisko Kevina Systroma, za to na pewno zdecydowana większość wie, czym jest Instagram. Ten serwis społecznościowy został założony właśnie przez wyżej wymienionego mężczyznę i w bardzo krótkim czasie uczynił z niego milionera oraz jednego z najbardziej wpływowych młodych ludzi na świecie. Kevin Systrom wraz ze swoim przyjacielem Mike’em Kriegerem założyli Instagram, a w 2012 roku sprzedali go Facebookowi za niebagatelna sumę miliarda dolarów.

Zarząd Facebooka zapłacił założycielom Instagrama w gotówce oraz w akcjach. Sam Systrom miał zarobił na tej transakcji ponad 400 milionów dolarów. Za te pieniądze wybrał się w kilkumiesięczną podróż po świecie, co na bieżąco relacjonował publikując fotografie właśnie na Instagramie.

Kevin Systrom myśli jednak nie tylko o sobie, ale także o swoich najbliższych przyjaciołach i współpracownikach. Po otrzymaniu zapłaty od Facebooka zabrał swoich znajomych z pracy na wakacje. Obecnie Kevin Systrom pracuje w siedzibie Facebooka.

delegowanie pracowników za granicę www.primastudio.pl www.janosik-film.pl