Jako nowocześni przedsiębiorczy praktycznie cały czas musimy mieć dostęp do sieci. To poprzez komunikację internetową często zapadają decyzje kluczowe dla działań firmy, więc trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie. Jakie urządzenie mobilne sprawdzi się najlepiej? Najpopularniejszy wciąż jest laptop, ale ma sporo wad.

Przede wszystkim często przeszkadza nam jego rozmiar, przez co jest mało poręczny i ciężko go obsłużyć nie mają odpowiednich warunków. Dodatkowym problemem jest bateria, która zazwyczaj pozwala na maksymalnie 4-5 godzin pracy. Ciekawą alternatywą jest tablet, który jest znacznie mniejszy i poręczniejszy.

Jest co prawda znacznie mniejszy od wyświetlacza laptopa, ale jednocześnie może dłużej pracować. Minusem jest brak klawiatury, dlatego warto dokupić specjalny pokrowiec, pozwalający korzystać z klawiatury zewnętrznej. Unikalnym rodzajem laptopa jest ultrabook, który jest lżejszy, wydajniejszy i jego bateria działa dłużej niż w przypadku zwykłego laptopa.

Jednocześnie jest to rozwiązanie bardzo drogie i skierowane tylko dla przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej wydajności np. do pracy z grafiką.

salesforce http://itgenerator.pl