Sypialnia jest miejscem, w którym można wreszcie odpocząć i odprężyć się po ciężkim dniu. Warto więc zadbać o to, by każdy element w tym pomieszczeniu idealnie ze sobą współgrał. Dobrze przemyślana aranżacja jest bowiem gwarancją sukcesu. Dla osób, które nade wszystko cenią sobie delikatne wzory i subtelne, jasne kolory, doskonałą propozycją może okazać się sypialnia urządzona w romantycznym stylu. W romantycznej sypialni na pewno powinny dominować jasne kolory, takie jak biele i pastele.

Nie można jednak pozwolić, by wprowadzić do pomieszczenia zbyt wiele barw, gdyż z pewnością spowoduje to wrażenie chaosu. By sypialnia stała się przytulna, warto wprowadzić do niej ciepłe narzuty i jasne lampy. Dobrze postawić też na koronki i ażurowe ozdoby, które nadadzą wnętrzu subtelnego charakteru. W romantycznej sypialni doskonale sprawdzą się meble, wykonane w stylu shabby chic. Dobrym pomysłem okażą się również aranżacje w stylu skandynawskim lub glamour.

Ważne jednak, by pamiętać o konsekwentnym dobieraniu do siebie poszczególnych elementów i nie mieszaniu w przypadkowy sposób poszczególnych stylów.

gres biały polerowany odpływ posadzkowy www.wystawa-galeria.pl